Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by Βασίλειος Ανδρώνης -
Number of replies: 8

Καλησπέρα

Λόγω περιπετειών με την υγεία μου δεν μπόρεσα να παραδώσω τις εργασίες που έπρεπε. Ποια είναι η διαδικασία τώρα; 

In reply to Βασίλειος Ανδρώνης

Re: Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by Μαρία Ιωσηφίδου -
Χαίρετε.
Ο σκοπός της κατανομής του εκπαιδευτικού υλικού και των δραστηριοτήτων σε εβδομάδες έχει το νόημα της δομημένης παρουσίασης στους επιμορφούμενους και ταυτόχρονα της δομημένης βαθμολόγησης εκ μέρους των επιμορφωτών/ επικορφωτριών. Φυσικά, σκοπός του σεμιναρίου είναι να μπορέσετε να το παρακολουθήσετε και να αποκομίσετε οφέλη. Επομένως, σας παρακαλώ πολύ, ας παραδώσετε όσες δραστηριότητες μπορείτε να υποβάλετε σε αυτήν τη φάση που βρισκόμαστε και στο τέλος του σεμιναρίου θα δοθεί μία συνολική λύση.
Σας ευχαριστώ.
In reply to Μαρία Ιωσηφίδου

Re: Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by Χρυσόστομος Καβούνης -
Εννοείτε πως δεν έχω παραδώσει κάτι; Νομίζω πως έχω παραδώσει τα πάντα εκτός αν έχω κάνει κάποιο λάθος!!!!
In reply to Χρυσόστομος Καβούνης

Re: Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by Μαρία Ιωσηφίδου -
Χαίρετε, κ.Καβούνη.
Το πρόβλημα είναι πρόβλημα προβολής του φόρουμ στο email μας. Το κείμενο που βλέπουμε όταν λαμβάνουμε email, παρόλο που αναφέρεται "προς εγώ" δεν αναφέρεται αναγκαστικά προς εμάς. Μπαίνοντας στο φόρουμ αποριών επιμορφούμενων βλέπουμε ακριβώς πώς πάνε τα νήματα συνομιλίας. Παρότι λοιπόν εγώ απάντησα στον κ.Ανδρώνη, εσείς το εκλάβατε ότι απευθυνόμουν προς εσάς (όπως εξάλλου θα το είδαν κι όλοι που λαμβάνουν αυτές τις ειδοποιήσεις στο email τους). Συμπερασματικά, σας παρακαλώ μπείτε στο φόρουμ αποριών των επιμορφούμενων δια του λόγου το αληθές.
Και φυσικά, δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την υποβολή των δραστηριοτήτων σας.
Σας ευχαριστώ.
In reply to Μαρία Ιωσηφίδου

Απάντ: Re: Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by Ελένη Κακαβα -
καλησπέρα σας, έχω μία απορία γιατί μειώνεται βαθμιαία ο βαθμός των εργασιών;
In reply to Ελένη Κακαβα

Re: Απάντ: Re: Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by Μαρία Ιωσηφίδου -
Χαίρετε.
Τι εννοείτε "ο βαθμός των εργασιών"; Ο βαθμός κάθε εργασίας, εφόσον κατατεθεί, είναι 1. Εννοείτε κάτι άλλο;
Ευχαριστώ.
In reply to Μαρία Ιωσηφίδου

Απάντ: Re: Απάντ: Re: Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by Ελένη Κακαβα -
εννοώ ότι όταν ξεκινήσαμε ο βαθμός κάθε εργασίας έπιανε 4,10 αν θυμάμαι καλά, μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα ο βαθμός κατέβηκε στο 3,85 και τώρα που μπήκα ο βαθμός κάθε εργασίας είναι 3,70
In reply to Μαρία Ιωσηφίδου

Re: Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by Χρυσόστομος Καβούνης -
Α οκ! Συγγνώμη για την ενόχληση, δικό μου λάθος...
In reply to Μαρία Ιωσηφίδου

Re: Εργασίες που έχει παρέλθει ο χρόνος παράδοσης

by ΜΑΡΙΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ -
Καλησπέρα σας και από μένα. Και εγώ το τελευταίο 1οημερο ταλαιπωρήθηκα από τον covid. Θα τις φτιάξω τις εκκρεμείς εργασίες μου και ελπίζω στο τέλος να μπορέσω να τις παραδώσω. Ευχαριστώ.