Ολοκλήρωση δραστηριοτήτων του μαθήματος

Ολοκλήρωση δραστηριοτήτων του μαθήματος

από Μαρίνα Τέρση -
Αριθμός απαντήσεων: 2

Καλησπέρα. 

Έλαβα ένα μήνυμα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο με το εξής μήνυμα «Congratulations! You have completed the course Εκπαιδευτική Ρομποτική στο νηπιαγωγείο - Fossbot.»

Απορίες προς Υπεύθυνους του προγράμματος: Σας παρακαλώ θα ήθελα να με ενημερώσετε αν πρέπει να εκπονήσουμε κάποια επιπλέον δραστηριότητα ή αν χρειάζεται γενικά κάποια επί μέρους ενέργεια από πλευράς μου. Επιπλέον, να μας γνωστοποιήσετε τη λήψη ή μη κάποιας σχετικής βεβαίωσης περί συμμετοχής στο εν λόγω μάθημα, εφόσον ολοκληρωθεί. 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!


Σε απάντηση σε Μαρίνα Τέρση

Re: Ολοκλήρωση δραστηριοτήτων του μαθήματος

από ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΙΑΚΗ -
Καλημέρα!! Κι εγώ έλαβα το ιδιο μήνυμα. Και πριν ακόμα ολοκληρώσω την ενότητα αυτής της εβδομάδας, έδειχνε 100% ολοκληρωμένο.. Συμφωνώ με τη συνάδελφο, επιθυμώ κι εγώ φυσικά να μάθω αν χρειάζονται περαιτέρω ενέργειες από εμάς!!

Καλή συνέχεια συνάδελφοι!!
Σε απάντηση σε ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΙΑΚΗ

Απάντ: Re: Ολοκλήρωση δραστηριοτήτων του μαθήματος

από Ανθούλα Ζήση -
Καλησπέρα!
Το μήνυμα στέλνεται αυτόματα, ωστόσο θα πρέπει ο διαχειριστής του μαθήματος να ελέγξει τις ρυθμίσεις του βαθμολογίου. Το μάθημα φαίνεται ολοκληρωμένο ενώ υπάρχουν αβαθμολόγητες εργασίες. Να σημειώσω ότι κι εγώ έλαβα το ίδιο μήνυμα!
Το σεμινάριο έχει διάρκεια 12 εβδομάδων, οπότε έχουν μείνει μάλλον λίγες εβδομάδες ακόμη για να ολοκληρωθεί. Πιθανότατα το μήνυμα που στάλθηκε να σημαίνει ότι έχουμε ολοκληρώσει ικανοποιητικό αριθμό εργασιών για να λάβουμε τη βεβαίωση. Ίσως όμως και όχι...