Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ -
Number of replies: 8

Χαίρετε. Στη συγκεκριμένη ενότητα υπάρχει ένα πρόβλημα με την εμφάνιση των φωτογραφιών σε μερικά σημεία της σελίδας. Έχω προσπαθήσει και με mozilla firefox αλλά και microsoft edge αλλά δεν μπορώ δω την εικόνα. Πιθανώς να έχει μετακινηθεί η εικόνα στον server σας. Επίσης στην ενότητα εγκατάστασης του λογισμικού δεν φαίνονται οι φωτογραφίες στο τέλος της σελίδας.

In reply to ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ

Απάντ: Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΠΑΡΤΖΟΥ -
Καλησπέρα! και σε μένα το ίδιο! Επίσης δεν υπάρχει κάπου το υλικό για τις σκηνές με το fossbot στο νηπιαγωγείο! Στην εργασία με τις ακολουθίες οι ερωτήσεις είναι τέσσερις? Εγώ βλέπω 3!!!
In reply to ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ

Απάντ: Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by Ιωάννης Ζαβούνης -
Καλησπέρα και σε μένα το ίδιο πρόβλημα. Αν μπορεί κάποιος να τα ανεβάσει έστω και με print screen... (αν και νομίζω πως σε όλους το ίδιο πρόβλημα παρουσιάζει)
In reply to Ιωάννης Ζαβούνης

Re: Απάντ: Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by Αικατερίνη Γουναρά -
Καλημέρα. Ουτε εγώ βρίσκω τις σκηνές fossbot στο περιβάλλον copelia
In reply to Αικατερίνη Γουναρά

Απάντ: Re: Απάντ: Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by , Ελευθερία Μαρίνη -
Καλημέρα. Λογικά στην επιφάνεια εργασίας του υπολογιστή σας θα υπάρχει φάκελος copelia. Εκεί είναι οι σκηνές fossbot nipiagwgeio.
In reply to , Ελευθερία Μαρίνη

Re: Απάντ: Re: Απάντ: Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by Αικατερίνη Γουναρά -
ok είναι όντως εκεί. Ευχαριστούμε
In reply to Αικατερίνη Γουναρά

Απάντ: Re: Απάντ: Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΚΟΥΤΕΡΗ -
Καλησπέρα. Δεν μπορώ να δω καθόλου τις εικόνες ώστε να δω που μπορώ να βρω τις επιλογές για να κάνω τις κινήσεις. Επίσης ενώ βρήκα τις σκηνές του νηπιαγωγείου δε μπορώ να το κάνω το ρομποτάκι να κινηθεί. Αν μπορεί κάποιος να βοηθησει...
In reply to ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ

Re: Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΑΚΗ -
Καλησπέρα. Και σε μενα το ίδιο πρόβλημα με τα εικονίδια. Συμφωνώ επίσης το ότι, ενώ στην εκφώνηση μιλά για 4 ερωτήσεις εμφανίζονται 3.
In reply to ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΑΚΗ

Απάντ: Re: Πρόβλημα με ενότητα "Το περιβάλλον του προσομοιωτή Coppelia"

by ΕΛΕΝΗ ΣΟΥΦΛΕΡΗ -
και σε εμένα είναι 3, πιστεύω ότι υπάρχει ένα μικρό λάθος στην εκφώνηση, γίνονται αυτά