Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

by Χρυσόστομος Καβούνης -
Number of replies: 7

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!! Ενώ έχω υποβάλει εδώ και καιρό τις εργασίες 1α_ένα πρώτο πρόγραμμα και 1β_χρώματα και ήχοι , δεν έχουν βαθμολογηθεί ακόμα και φαίνεται να έχω συμπληρώσει μόνο το 27% των εργασιών. Κάνω κάτι λάθος ή πρέπει να περιμένω;

In reply to Χρυσόστομος Καβούνης

Απάντ: Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

by Ανθούλα Ζήση -
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!
Είναι και περίοδος διακοπών κι ενδεχομένως και οι επιμορφωτές μας να μην έχουν πρόσβαση στο διαδίκτυο. Ας τους αφήσουμε να χαλαρώσουν κι ας περιμένουμε λιγάκι!
In reply to Ανθούλα Ζήση

Απάντ: Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

by ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ -
Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά. Αν και το ερώτημα αφορά άλλο εκπαιδευτή θα ήθελα να επισημάνω ότι η προθεσμία υποβολής της συγκεκριμένης εργασίας είναι στις 8 Ιανουαρίου. Είναι κάπως λογικό, (εμένα προσωπικά με βοηθάει να κρατάω και μια σειρά και να μην ξεχνάω εργασίες) οι διορθώσεις να γίνουν κοντά στην λήξη της προθεσμίας.
In reply to ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ

Re: Απάντ: Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

by Χρυσόστομος Καβούνης -
Ναι σίγουρα να απολαύσουν οι άνθρωποι τις διακοπές τους πάνω από όλα!!! Απλά ρώτησα μήπως εγώ έκανα κάτι λάθος....δεν το έβαλα πιεστικά σε καμία περίπτωση!!!
In reply to Χρυσόστομος Καβούνης

Re: Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

by Μαρία Ιωσηφίδου -
Χαίρετε και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Επί τη ευκαιρία θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι οι επόμενες δραστηριότητες συνέχεια διαμορφώνονται, ενημερώνονται, αναδιατάσσονται, εμπλουτίζονται οπότε και το ποσοστό που βλέπετε δεν είναι ακριβές.
Καλή συνέχεια...
In reply to Μαρία Ιωσηφίδου

Απάντ: Re: Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

by ΑΓΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥ -
Γειά σας.
Χρόνια καλά και πολλά!
Έως τώρα δεν έχει βαθμολογηθεί καμμιά εργασία.. Έστειλα χθες email στον επιμορφωτή και έως τώρα δεν είχα απάντηση. Οφείλω όμως να σας ενημερώσω γιατί λήγει η προθεσμία απόψε.
Ανήκω στην Ομάδα 5 και αναφέρομαι στο σεμινάριο του Fossbot.
Παρακαλώ για τις δικές σας ενέργειες ώστε να μην χάσουμε τους βαθμούς..
In reply to ΑΓΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥ

Re: Απάντ: Re: Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

by Μαρία Ιωσηφίδου -
Χαίρετε.
Οι προθεσμίες αφορούν στην υποβολή των δραστηριοτήτων κι όχι στη βαθμολόγησή τους. Εφόσον οι δραστηριότητές σας είναι σωστές θα λάβετε τον βαθμό σας.
Να 'στε καλά...
In reply to Μαρία Ιωσηφίδου

Re: Απάντ: Re: Εργασίες μου δεν έχουν βαθμολογηθεί!!!

by ΑΓΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥ -
Ευχαριστώ πολύ. Μου απάντησε και ο επιμορφωτής μου. Νόμιζα ότι ισχύει για όλους μας η καταληκτική ημερομηνία..